fbpx
+48 799 795 785
performshape@gmail.com

Trener Marta

Marta Bochenek

Trener Personalny
Trener JUDO
CEO Enjoy Karma

Rodzice i Trenerzy dali jej najpiękniejszą pasje jaką jest sport. Od najmłodszych lat, JUDO stało się częścią jej życia, trwa to już 22lata! Po dziś dzień przekazuje swoją wiedzę najmłodszym adeptom tej dyscypliny. ,,Karma lubi dobrych ludzi, dobrzy ludzie lubią karmę”

Poznaj moją historię

Rok 1996

Byłam bardzo energicznym dzieckiem. Rodzice postanowili zapisać mnie na treningi JUDO, aby rozładować moją energię. W sumie to nie chciałam tam chodzić, całe szczęście to się zmieniło i sport zagościł już na dobre w moim życiu

W wieku 16 lat

Uświadomiłam sobie, że sport ukształtował mój charakter. To było lekarstwo na wszelkie problemy. Stałam się odważniejszą osobą, wiedząc że zawsze trzeba walczyć o swoje. Przy okazji zarażałam swoja energią

Sport

Nauczył mnie, że porażka jest dla mnie lekcją, z której zawsze wyciągam wnioski. Prawdziwy charakter pokazuje to jak podnosisz sie po upadku.

Żywienie

Jako sportowiec musiałam utrzymywać odpowiednią wagę do zawodów. Było to dla mnie uciążliwe. Zaczełam wprowadzać zmiany żywieniowe, tak aby poprostu jeść zdrowo. Mój organizm mi za to podziękował

Rok 2015

Znalazłam swoją drogę. Ukończyłam studia, zdobyłam doświadczenie. Prowadziłam zajęcia dla dzieci oraz treningi na siłowni, pomagając osiągać wymarzoną sylwetkę. Przy okazji zarażając swoja energią i uśmiechem.

Rok 2018

Okres spełniania marzeń. Stworzyłam własną markę odzieżową, Enjoy Karma. Otwieram pierwszy sklep stacjonarny w Szczecinie. 
A teraz, wraz z Piotrkiem, realizujemy pomysł na Perform Shape

Sprawdź Atrakcyjną Ofertę

Darmowy Trening

Zróżnicowana oferta, przygotowana specjalnie we współpracy z naszymi podopiecznymi

Sprawdzam OFERTĘ!

Inni o współpracy

Nie sugeruj się tym, przekonaj się osobiście

Marta jest niezastąpiona. Nie mogłam lepiej trafić! Otrzymałam ogromne wsparcie i motywację. Z każdym treningiem wyciąga ze mnie coraz więcej, a do tego zaraża swoim optymizmem, dzięki czemu każdy dzień staję się piękniejszy.

Pola

Najlepsza trenerka na świecie! Brak Ci motywacji? Marta w chwili Cię nią zarazi 😉 Istny wulkan energii, aż chce się przychodzić na treningi. Brak nudy, treningi są zróżnicowane, a co najważniejsze indywidualnie dobrane pod potrzeby.

Magda K.