fbpx
+48 799 795 785
performshape@gmail.com

Influencer Współpraca

Współpraca Blogerów

Posiadasz konto na instagramie i chcesz na tym zarabiać?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomść! Masz okazję skorzystać ze współpracy z naszą firmą

Szczegóły

Warunki Współpracy

Każdy profil na instagramie jest na swój sposób wyjątkowy. Doceniamy pracę, którą wkładasz w rozwój swojego profilu w social mediach, ale aby podjąć z nami współpracę trzeba spełnić kilka warunków, o których mowa poniżej.

1

4000 Obserwujący

Bez odbiorców, nie ma biznesu, dlatego istotony elementem jest ilość Twoich fanów. Musisz mieć conajmniej 4000 realnych odbiorców. 

2

Aktywność

Współczynnik aktywności Twoich fanów musi wynosić conajmniej 4%. Jeśli nie wiesz jak to sprawdzić, to zgłoś się do nas, a my to sprawdzimy. 

3

Tematyka

Twój profil nie musi wcale być związany z branża fit&healhty. Tak na prawdę każdy może podjąć współpracę z dietetykiem, trenerem i opisać to w swoich social mediach. Ważne, aby zrobić to w odpowiedni sposób.

Warunki Finansowe

Tu chodzi o biznes!

Nieoszukujmy się, social media są teraz największym narzędziem do promocji i budowy biznesu. Dlatego takie firmy jak nasza, podjemuje współpracę z influencerami. Nasza oferta finansowa jest jasno określona, z góry wiesz na czym stoisz. 

Darmowa Usługa

Na wstępie otrzymujesz od nas za darmo, plan dietetyczny oraz treningowy

Kod Rabatowy

Przygotujemy dla Ciebie unikalny kod rabatowy, którym będziesz dzielić sie z Twoimi fanami

Prowizja 15%

Otrzymasz 15% prowizji ze sprzedaży, w momencie kiedy dana osoba skorzysta z Twojego kodu rabatowego

Biznes

Rozwój Twojego profili jest kluczowym elementem poprawy wizerunku w mediach. Dzięki współpracy z naszą firma pokazujesz innym potencjalnym partnerom, że jesteś osobą godną zaufania i podjęcia współpracy.

Zgłoszenia

Jeśli interesuję Cię podjęcie współpracy z naszą firmą na powyższych warunkach to zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Nasz zespół zaraz po zgłoszeniu podejmie kontakt z Twoją osobą. Zgłoszenie swojej osoby nie jest jednoznaczne z tym, że podejmiemy współpracę. Zstrzegamy sobie prawo do wyboru osób, z którymi chcemy współpracować.