fbpx
+48 799 795 785
performshape@gmail.com

FAQ

Częste Pytanie

Znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, a jeśli nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, to zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Formularz Kontaktowy

1. Jak długo trwa współpraca?

W zależności od potrzeb i osiąganych wyników, okres współpracy jest zróżnicowany. Jedna osoba osiągnie cel po 3 miesiącach, inna po 6 miesiącach, a jeszcze inna będzie potrzebować roku. Tylko od Ciebie zależy jak długo chcesz z nami współpracować.

2. Kiedy mogę zerwać współpracę?

Współpracę można zerwać w każdym momencie, ale trzeba pamiętać, że jeśli usługa została rozpoczęta musi być wykonana do samego końca , chyba że klient stwierdzi, że nie chce korzystać dalej z usługi. Zakupiona usługa płatna, cześciowo wykonana nie podlega zwrotom całościowym czy częściowym. Klient ma 14 dni na rezygnację zakupionej usługi płatnej. Szczegóły w regulaminie

3. Jak długo będę czekać na plan żywieniowy, bądź treningowy?

Usługa dotycząca planów, wykonywana jest do 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności za usługę płatną (w wyjątkowych przypadkach termin realizacji może wynosić 14 dni roboczych)

4. Jak dokonać zamówienia usługi?

Na tą chwilę zamowienie usługi odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy.
W zależności od wybranej oferty proces wygląda następująco:

 1. Wybór oferty (klikasz w wybraną ofertę w serwisie)
 2. Serwis przelogowuje na stronę z formularzem zgłoszeniowym
 3. Wypełniasz formularz, wybierając interesującą ofertę
 4. Wysyłasz formularz i czekasz na kontakt ze strony Perform Shape( do 1 dnia roboczego)
 5. Umawiana zostaje konsultacja stacjonarnie bądź online
 6. Na spotkaniu Wypełniamy wspólnie ankietę na podstawie, której przygotowany zostaje plan (tu podejmujesz decyzję o podjęciu współpracy).
 7. Po opłaceniu wybranego planu (na wskazany w regulaminie numer konta), otrzymujesz szczegółowy plan do 7 dni roboczych
5. Jak dokonać płatności?

Płatności można dokonać przelewem tradycyjnym, bądź gotówką oraz przelewem natychmiastowym wykorzystując serwis przelewy24( ta opcja dostępna tylko przy produktach wirtualnych - poradniki/e-booki)

Płatności dokonywane są tradycyjnym przelewem bankowym na następujące dane:

 1. Piotr Dąbrowski Perform Shape
 2. ul. Przyjaciół Żołnierza 35/1, 71-670 Szczecin
 3. Nr Konta
  1. NEST Bank 86 1870 1045 2078 1011 8807 0001
 4. Tytuł: Opłata za ..............(tu Użytkownik Usług Płatnych wpisuje za jaką Usługę Płatną dokonuje płatności) oraz dane do identyfikacji adres e-mail
6. Gdzie wykonywane są treningi personalne?

Nasze wspólne trening wykonywane są w nowoczesnym kompleksie sportowym McFit w Szczecinie przy ulicy Bolesława Krzywoustego 9-10(centrum handlowe Kupiec)

Istnieje możliwość wyboru siłowni przez klienta w momencie podjęcia współpracy na dłuższy okres, conajmniej 3 miesiące po 3 treningi w tygodniu. (płatność z góry za cały okres)

Treningi Personalne mogą być również wykonywane na życzenie klienta w domu czy plenerze. Należy pamiętać, że wtedy ceny są ustalane indywidualnie.

7. W jakiej formie otrzymam plan żywieniowy/treningowy?

Wszystkie materiały przesyłane są drogą mailową(na życzenie klienta możliwa jest wysyłka na podany adres zamieszkania, należy doliczyć koszty wysyłki) w formie czytelnych plików PDF.

8. Jak długo trwa trening?

Trening trwa łącznie 1h 15min - 1h trening właściwy i 15min rozgrzewka

9. Czy muszę mieć własny strój?

Tak, każdy użytkownik miejsc publicznych tj. obiektów sportowych musi posiadać strój do ćwiczeń. Strój powinien być wygodny tak aby nie krępował ruchów, oraz należy posiadać odpowiednie obuwie sportowe.

10. O której zaczynają się treningi?

W zależności od preferencji osoby zainteresowanej. Obiekt sportowy w jakim pracujemy otwarty jest całą dobę, także nawet jak trzeba możemy zrobić trening o 2 w nocy 😉

11. Czy będę mieć stały kontakt z trenerem/konsultantem żywieniowym?

Tak, w naszej ofercie każdy dostaje możliwość stałego kontaktu z odpowiednim doradcą. Kontakt odbywa się głównie drogą mailową oraz przez wykorzystanie innych narzędzie do komunikacji np. messenger, whatsup.

Możliwy jest stały kontakt telefoniczny przy wyrażeniu chęci na dłuższy okres czasu tj. min. 6 miesięcy

12. Czy konieczne jest zrobienie zdjęć sylwetki przed podjęciem współpracy?

Tak, ponieważ ułatwia to analizę postępów, jest to najprostsza metoda porównywania osiąganych efektów

13. Czy jest możliwość Treningu Personalnego w domu?

TAK, jeśli osoba zainteresowana ustali wszelkie szczegóły z wybranym Trenerem. Trzeba mieć na uwadze, że wtedy ceny treningów ustalane są indywidualnie, gdyż dochodzi koszt dojazdu oraz koszty sprzętu do ćwiczeń

14. Czy cena Treningu Personalnego zawiera w sobie cenę karnetu na siłownie McFit?

NIE, każda osoba zainteresowana musi we własnym zakresie nabyć karnet do centrum sportowego McFit. Na dzień 18.07.2018 cena karnetu to tylko 69pln/mies. Należy zwrócić szczególną uwagę, że w cenie karnetu przysługuje 3h parkingu podziemnego. Centrum sportowe jest otwarte 24/7 nawet w święta.

Poznaj Możliwości